Wczytuję...
Poleć nas:

Iskra Pamięci - wydarzenie patriotyczne

W dniu 14.09.2019 na Placu Marszałka Piłsudskiego w Warszawie oraz na Rynku Wielkim w Zamościu, odbędzie się wydarzenie o charakterze patriotycznym, pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

„Iskra Pamięci” to patriotyczne wydarzenie, upamiętniające polskich obywateli, w tym oficerów, podoficerów oraz szeregowych Wojska Polskiego, których krew przelano w lasach katyńskich w 1940 r.

Celem inicjatywy jest pokazanie, że spuścizna żołnierzy, którzy oddali swoje życie dla ojczyzny, przetrwała do dziś, że Polska, za którą cierpieli i oddali życie nadal o nich pamięta i pamiętać będzie.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 14 września 2019 r. na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie w godzinach 14:00-21:00.

W 80. rocznicę zapalając ponad 20 tysięcy zniczy, tworzących kształt polskiego orła wojskowego według wzoru z 1919 r., połączymy pokolenia i wspólnie oddamy hołd ofiarom.

W związku z powyższym zwracamy się jako ofiarodawcy o możliwość promocji tego wydarzenia na Państwa stronach, fanpage (np. Facebook), stronach internetowych, etc.

Będziemy zobowiązani za Państwa zaangażowanie się w realizację tego projektu oraz uczestnictwo w wydarzeniu.

Agenda wydarzenia Iskra Pamięci

Agenda wydarzenia Iskra Pamięci

Agenda wydarzenia Iskra Pamięci

Źródło: FUNDACJA PGNiG SA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

POMAGAMY OSOBOM NARODOWOŚCI POLSKIEJ
z rejonu ogarniętych walkami na Wschodzie Ukrainy - Donbasu, Doniecka, Ługańska